A Review Of تازه های روز جهان

او در ادامه تصریح کرد این حکم در شعبه‌ ۳۶ دادگاه تجدیدنظر عینا تایید و اکنون پرونده به اجرای احکام ارسال شده است.

این در حالی است که ، معاون وزیر کشور ایران با دفاع از دور جدید تحمیل حجاب اجباری از سوی نیروی انتظامی، ادعا کرد که از زمان آغاز دور تازه برخوردها در اواخر فروردین، حتی یک مورد «اعتراض» به این طرح و پلیس به عنوان مجری آن وجود نداشته است.

جنگ غزه در حالی به‌تدریج وارد هفتمین ماه خود می‌شود که بمباران‌ها همچنان ادامه دارد و همزمان جامعه بین‌المللی جز هشدار اقدامی برای ممانعت از یورش زمینی به رفح انجام نمی‌دهد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۵:۵۱

فناوری ایران برخی نمایندگان مجلس خبر از تصویب بی سر و صدای طرح صیانت می‌دهند طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و در مسیر شورای نگهبان قرار دارد.

*چیکن تندوری: تکه‌های مرغ را با ماست و ادویه‌های هندی مثل ماسالا، فلفل سیاه، پودر فلفل چیلی یا فلفل چیلی کشمیری مزه دار و بعد آن را در تنور یا فر کباب می‌کنند تا کاملا برشته شود. چیکن تندوری را با نان برشته یا برنج سرو می‌کنند.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آشپزی فیلیپینی ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی است.

بنابر ارزیابی این پروژه که زیرمجموعه گروه «میان» است، هدف دولت در عدم توسعه پهنای باند خارجی، اجبار غیرمستقیم کاربران به استفاده از سکوهای داخلی همزمان با ایجاد برای محدودیت فیلترشکن‌هاست.

او در ادامه نوشته بود: «بیایید بر جنایاتی که رژیم ایران مرتکب می‌شود نور بتابانیم و در کنار ایرانیانی باشیم که به دنبال آینده‌ای روشن‌تر با آزادی، حقوق بشر و حاکمیت قانون هستند.»

بیانیه شرکت‌کنندگان کنفرانس بین‌المللی علوم هسته‌ای ایران

او در ادامه نوشت: «جرم او چیست؟ درخواست پاسخگو کردن حکومت ایران از طریق موسیقی.»

رفح همچنان زیر آتش حملات صهیونیست‌ها

لوید دگت، دیگر نماینده مجلس آمریکا، نیز روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت با انتشار پیامی در شبکه ایکس گفته بود توماج صالحی، خواننده رپ مخالف ایرانی که از حکومت ایران انتقاد می‌کرد و در ترانه‌ها و پیام‌هایش در شبکه‌های اجتماعی علیه حکومت صحبت می‌کرد، به اعدام محکوم شد.

*کائو رو: گوشت گاو یا گوسفند که روی سیخ چوبی و روی زغال کباب می‌شود.

این نامه با اشاره به طرح موسوم به « نور» ‌که از اواخر فروردین ماه در ایران برای مقابله با حجاب اختیاری به راه افتاده، تاکید می‌کند که مقامات website امنیتی جمهوری اسلامی با اعمال اقدامات خشونت‌آمیز، رعایت حجاب اجباری را تشدید کرده‌اند.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “A Review Of تازه های روز جهان”

Leave a Reply

Gravatar